Naši hosté

Jiřina Tušková s rodinou

Nejkrásnější dovolená! Majitelé jsou moc hodní, vstřícní, ochotní, starostliví. Poradili nám s výlety. Chaloupka je nádherná. Našli jsme v ní pohodu, klid, odreagování a hlavně inspiraci. Děti byly nadšené, jak z chaloupky a ze zahrádky, tak z milého kocourka. Boleradice jsou moc pěkné. Je v nich vše co potřebujete, dětské hřiště, naproti výborná zmrzlina, obchod s potravinami, pošta, hospůdka, vinařství, rozhledna, pole, les

doc. PhDr. Václav Štěpánek, Ph.D.

Hanácké Slovácko má svůj nepopiratelný půvab. Lze se o tom přesvědčit právě při pronájmu modrobílé chaloupky, kterou její majitelé dokonale spravili v tradičním stylu. Podobných chalup na Slovácku již mnoho neuvidíte. Stojí na konci Boleradic na klidné boční cestě, nedaleko lesa. Jednoduše, účelně a pěkně zařízená, s malým dvorkem a příjemný posezením pod vinnou pergolou, poskytující v horkých dnech stín. Z chaloupky lze podnikat pěkné výlety pěšky i na kole po vinohradech Boleradic i okolních obcí a listnatých lesích, jimiž jsou porostlé svahy Boleradické vrchoviny (součást Ždánického lesa). V obci je kompletní infrastruktura a také sklepní městečko V Tihelni, kde lze koupit víno i domluvit degustaci.

p. Rajchertová

Krásná útulná chaloupka s příjemnou atmosférou a sympatickými majiteli ve velmi klidné lokalitě. V obláčkové ložnici se krásně spí, v bylinkové kuchyni je radost vařit a děti se dobře zabaví uvnitř, na zahradě i na nedalekém hřišti. Výborný odpočinek od každodenního shonu. 

Fotogalerie