Dnes se vydám na cestu z města. Budu mít batoh na zádech a na nohách boty toulavý. Chci si zpívat a hodně se smát. A když se mi bude chtít, ustelu si pod hvězdami. A nebo na chalupě? No jo, v těch pruhovaných peřinách! Ach, mám prázdniny a je mi tak blaze.

Otevíráme branku vám, našim milým hostům!


Modrobílá chaloupka je klasický venkovský dům se dvěma ložnicemi, světnicí a kuchyní. 

Leží v srdci Jižní Moravy a je ideální pro rodinnou dovolenou.

Odpočiňte si od města, zažijte venkovskou romantiku a toulejte se krásným vinařským krajem.


S moravským srdcem, pod modrým nebem.  

V létě 2018 jsme koupili starý venkovský domek. 
Uchvátilo nás to tady!


Prožili jsme tu čtyři nezapomenutelné roky. Víme, kde zapadá slunce a kdy je v létě nejkrásněji. Chaloupku jsme se rozhodli obnovit co nejtradičnějšími postupy a materiály. Veškeré rekonstrukce jsme dělali sami a tak můžeme říct, že milujeme každý centimetr domu. Vše nám prošlo pod rukama. Hliněné omítky, dřevěné podlahy... Většinu starého dřevěného nábytku jsme pečlivě obrousili, vykartáčovali, naolejovali a dali mu nový život.


Nehledejte dokonalost. Je tu útulno a krásně nedokonalo.


Tradiční chalupaření a moderní jednoduchost provází celý prostor domu. Malá zahrada je plná "babiččiných" květin a dětských hraček. Víme, že spokojené děti, dělají odpočaté rodiče. A naopak.


V létě roku 2022 jsme dokončili první část rekonstrukce domu. Chaloupka je naše srdcovka, většinu roku si ji necháváme jen pro sebe. Koncem jara a v létě se ale chystáme obout boty toulavý. Těšíme se na výlety po kouzelné Itálii a čas strávený s rodinou. Proto otevíráme branku vám, našim milým hostům.


Pojďte spolu s námi psát příběh Modrobílé chaloupky!

Rezervujte si svoji modrobílou pohodu

Školička a ateliér tance v Brně

Kurzy tance a baletu pro děti a dospělé. 

Najdete nás v Brně na Atntonínské 5.

Přihlásit se můžete tady

Místo pro vás a vaše děti, kde radost, sny a elegance jsou tím nejdůležitěším.